OKLEJANIE REKLAMOWE SAMOCHODU

Prowadzisz firmę i masz samochód firmowy dostawczy lub osobowy? Oklej go folią ploterową lub całościowo grafiką drukowaną a twój pojazd stanie się z pewnością wyjątkowy a każdy klient z daleka będzie widział, że to właśnie Ty nadjeżdżasz.

ZMIANA KOLORU

Zmiana koloru przy użyciu Foli to najlepszy i bezinwazyjny sposób, aby wyróżnić się w ulicznym tłumie standardowych samochodów. Dzięki zastosowaniu foli nie tylko zmieniamy aspekty wizualne, ale też chronimy oryginalny lakier.

 

Poznaj ofertę

PRZYCIEMNIANIE SZYB

Przyciemnienie szyby to nie tylko wygląd i estetyka, ale wspaniała redukcja
temperatury wewnątrz samochodu dzięki zastosowaniu najwyższej jakości
certyfikowanych folii firmy LLumar.

Poznaj ofertę

ZABEZPIECZENIE PPF

Nic nie jest w stanie zabezpieczyć twojego samochodu lepiej niż bezbarwna folia PPF.
Dzięki swojej budowie i właściwościach samoregenerujących, samochód wraz z folią
pozostaje idealny przez wiele lat.

Poznaj ofertę

OKLEJENIE REKLAMOWE

Prowadzisz firmę i masz samochód firmowy dostawczy lub osobowy? Oklej go folią ploterową lub całościowo grafiką drukowaną a twój pojazd stanie się z pewnością wyjątkowy a każdy klient z daleka będzie widział, że to właśnie Ty nadjeżdżasz.

Poznaj ofertę

DLACZEGO MY?

jakość

profesjonaliz

gwarancja

przetelność

Jesteśmy firmą, dla której jakość jest zawsze na pierwszym miejscu. Korzystamy z produktów światowych marek dzięki którym jesteśmy pewni aplikowanej folii i ze spokojem możemy udzielać wieloletniej gwarancji. Dzięki naszym grafikom, twój projekt może być spersonalizowany i spełniający dokładnie Twoje oczekiwania.

Pracujemy na foliach wiodących marek: